DK
Aars Svømmeklub
Søg
EVENT
Vest Børnemedley 2024
Regionsmesterskab masters
Park Vendi Swimcup 2024
REMA 1000 Aqua Camp uge 27
REMA 1000 Aqua Camp uge 28
Hold & Info
Tilmelding
Baby holdundervisning 1-2 år
Baby holdundervisning 2-5 mdr
Baby holdundervisning 6-12 mdr
Babysvømning Flex, 0-2 år
Barn med forældre, 3-4 år
Børn nybegynder, 4-6 år
Børn nybegynder, 7-14 år
Børn begynder, 5-7 år
Børn let øvet, 6-10 år
Børn øvet, 7-14 år
Bevægelse i vand for skolebørn
Børn med særlige behov 7-14 år
Børn Udspring begynder 6-14 år
Børn Udspring let øvet og øvet
Børn Havfruesvømning begyndere
Børn Havfruesvømning let øvet
Aqua Adventure, 10-18 år
Svømning for unge
Livredning
Konkurrence Start
Konkurrence K3
Konkurrence K2
Konkurrence K1
Konkurrence K0
Konkurrence Flex
Konkurrence Masters
Instruktør og familie svømning
Voksen Aqua Circle
Voksen Aqua Fitness
Voksen Crawl og Open Water
Voksen Float Fit
Voksen Seniorsvømning
Voksen begynder
Voksen letøvet og øvet
Voksen Vandgymnastik
Voksen Vandtilvænning
Voksen Gus og Svøm
Voksen Flex
Børn og unge
Voksne
Aktivitetskalender
Ferieplan
Ugeplan
Holdoversigt
OM OS
Om Aars Svømmeklub
Om klubben
Vedtægter
Politikker
Generalforsamling og beretning
Klubbens formænd
Aars Svømmeklubs start
Svømmeklubbens logo
Her finder du os
En ren fornøjelse
Pokaler, kåringer og nåle
Om svømning
Bestyrelsen
Trænere
Sponsorer og rabatter
Kontakt
Konkurrence
Konkurrence
Konkurrence afdeling
Værdier og Husregler for K-afd
Udvalg og officials
Landtræning og styrke
Klubrekorder
SHOP
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
Nyt medlem?
Opret en profil her.
Holdtilmelding
Hold information & tilmelding.
Kalender
Se alle begivenheder.
2010 resultater:
28.11.2010
Talentstævne i Aars
14.11
.2010
4. Himmerlandsturnering i Hobro
og
pointliste
31.10.2010
2. Seriestævne i Hjørring
og
pointliste
16.10.2010
Speedo Cup i Randers
19.09.2010
3. Himmerlandsturnering i Rønbjerg
og
pointliste
05.09.2010
1. Seriestævne i Hjallerup
og
pointliste
14.05.2010
Vattenfall Swim Cup i Esbjerg
25.04.2010
2. Himmerlandsturnering
i Arden
og
pointliste
14.03.2010
DGI landsmesterskaber i Ikast
13.03.2010
DGI landsmesterskaber i Ikast
06.03.2010
Danish Open Masters i Odense
07.03.2010
4. Seriestævne i Hjørring
og
pointliste
07.03.2010
Talentstævne i Støvring
06.02.2010
Limfjords Cup i Struer
24.01.2010
1. Himmerlandsturnering i Farsø
og
pointliste
17.01.2010
3. Seriestævne i Aalborg
og
pointliste
10.01.2010
DGI landsdelsmesterskaber
i Hjallerup
Hold i dag
Hold
Følg med
Nyheder
- Vis alle
Events
- Vis alle
Facebook
- Vis Facebook siden
Kalender
- Vis alle begivenheder
Instagram